Бітумна черепиця Katepal Jazzy

Гнучка черепиця Katepal Jazzy (Катепал Джаззі), завдяки змішуванню чорних та фарбованих гранул, створює на покрівлі химерний малюнок, що переливається. При вкладанні підкладкового матеріалу по всій поверхні покрівлі - гарантія 20 років.
Гнучка черепиця Katepal колекції Jazzy відрізняється цікавим кольоровим оформленням. Склад мінеральних гранул, якими вкрита поверхня черепиці, включає в себе гранули основного та чорного кольорів, в результаті чого отримується оригінальний малюнок, що покриває всю поверхню черепиці Katepal Jazzy.
1 2 3 4 5
Гранули Katepal Jazzy на поверхні м'якої покрівлі виготовлені з натурального каменю. Вони мають рівномірне зафарбування і дуже міцно тримаються в шарі бітуму, надійно захищаючи його від механічних пошкоджень та від дії різного типу опадів, що контактують з поверхнею покриття.
Зворотня сторона колекції Джаззі бітумної черепиці Капепал має самоклейне покриття, завдяки чому забезпечується легкий та швидкий монтаж елементів покрівлі, а також досягається висока ступінь герметичності покрівельного "килима". Клейовий шар знаходиться під захисною плівкою, котра знімається під час монтажу, але при транспортуванні та зберіганні покрівельного матеріалу, вона забезпечує його збереження та попереджає висихання.

Кольорова гама продукції представлена нижче:

Технічні характеристики:
Вага 1м2 покриття8 кг
Об`єм покриття в упаковці3 м2 готового покриття
Температурний діапазонвід -55оС до +110оС
Розмір гонта1.0х0.317 м
Європейські сертифікати на гнучку черепицю Katepal


Ваша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart