Бітумна черепиця Katepal Foxy

Гнучка бітумна черепиця колекції Katepal Foxy має особливу ромбовидну форму з плавними лініями пелюсток. Така черепиця здатна створити на покрівлі гарний малюнок морських хвиль.
Екологічно чисті матеріали, з котрих виготовлена гнучка черепиця Katepal колекції Foxy, відповідає самим жорстик європейським стандартам якості. При умові правильного монтажу виробник дає гарантію на покрівельне покриття з гнучкої черепиці Katepal на протязі 20 років, а реальний строк служби складає близько 50 років.
1 2 3 4 5
Гнучка черепиця Katepal Foxy створювалася з врахуванням особливостей нашого клімату. Технічні характеристики бітумної черепиці дозволяють використовувати її в широкому діапазоні температур - від -50 до +110 градусів, тому дахи будинків, вкриті черепицею Katepal можна зустріти і морському узбережжі, і на півночі країни. М'яка черепиця Katepal Foxy здатна без зусиль протистояти будь-яким атмосферним впливам, таким як сніг, дощ, град або сильний вітер. Матеріали, з яких виготовлена гнучка черепиця не підвладні корозії, гниттю, механічним пошкодженням та дії ультрафіолетових променів.
М'яка черепиця Катепал Фоксі має оптимальне співвідношення ціни та якості, від чого її продаж постійно зростає. Окрім того, роботи по монтажу покрівлі з покриттям з бітумної черепиці також вирізняються демократичною ціною внаслідок того, що технологія кладки такого матеріалу не відрізняється особливою складністю. Монтаж черепиці Katepal Foxy не потребує від бригади монтажників якихось особливих знань і застосування дорогого обладнання. Покрівельні роботи можна виконати навіть самостійно з застосуванням інструментів, котрі знайдуться в кожного домашнього майстра.

Кольорова гама продукції представлена нижче:

Технічні характеристики:
Вага 1м2 покриття8 кг
Об`єм покриття в упаковці3 м2 готового покриття
Температурний діапазонвід -55оС до +110оС
Розмір гонта1.0х0.317 м
Європейські сертифікати на гнучку черепицю Katepal


Ваша IP адреса: 44.210.83.132
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart