Пелети з деревини

Пелети є 100% натуральними і виробляються із відходів продуктів лісової промисловості. Ми виробляємо пелети лише з необробленої деревини і тому вони не вміщують ніяких зв'язуючих елементів. Після сушки і подрібнення сировина (стружка деревини листяних і хвойних порід) проходить лише через прес, що дає на виході якісний, екологіно чистий продукт.

Переваги:
 • Екологічно чисті.

Вуглекислий газ (CO2), що виділяється при спалюванні гранул з деревини, в подальшому використовується деревами під час росту, тому викиди CO2 в атмосферу нульові.

 • Зручність.

Із-за сильного стиснення гранули з деревини мають невеликі розміри, вони компактні (на відміну від інших видів біопалива, наприклад, тирси чи стружки). Ці характеристики дозволяють легко стікати паливним гранулам та підвищують зручність зберігання і транспортування.

 • Продуктивність.

Гранули вирізняються дуже низькою вологістю. Спалювання цього виду палива не потребує багато енергії, тому має високу тепловіддачу, тобто виділяє більшу кількість енергії під час горіння.

 • Природньо.

Гранули виробляють з чистої і незабрудненої деревини. При виробництві гранул взагалі не використовуються ніякі біологічні чи хімічні добавки.

 • Універсальність.

Гранули з деревини можуть використовуватись в котлах і печах різних видів (в тому числі і традиційні печі), а також в аналогічних системах опалення.

Використання
Деревні гранули високої якості (білі і сірі) використовують для опалювання житлових будинків шляхом спалювання в невеликих гранульних котлах, печах і камінах або твердопаливних котлах. Вони, як правило, бувають діаметром 6—8 мм і довжиною менше 50 мм. У Європі їх в основному продають у 16—20 кілограмових мішках. Попит на деревні брикети і гранули, устаткування для їх спалювання і виробництва зростає пропорційно цінам на такі традиційні види палива як нафту і газ. У деяких країнах Європи, зокрема у Швеції, де ринок альтернативних джерел енергії найбільш розвинений, гранулами опалюється до 2/3 житлових приміщень. Таке широке поширення пояснюється й екологічністю цього вигляду палива — при згоранні викиди CO2 дорівнюють поглинанню цього газу під час зростання дерева, а викиди N2O і летючих органічних компонентів значно понижені завдяки використанню сучасних технологій спалювання. Темні гранули з великим вмістом кори спалюють у котлах більшої потужності з метою здобуття тепла та електроенергії для населених пунктів і промислових підприємств. Темні гранули можуть бути більшого діаметра і їх продають навалом партіями від двох-трьох тисяч тонн і більше.

Пелети мають ряд переваг перед традиційним паливом:

 • Економія

Котельня на електриці обійдеться в кілька разів дорожче, ніж на пелетах.

 • Компактність

Завдяки сипучості, для зберігання пелет потрібне невелике складське приміщення (в 5-7 разів менше ніж для дров).

 • Користь

Зола, яка залишається після згоряння пелет, служить відмінним добривом.

 • Відповідальність

Для тих, хто піклується про навколишнє середовище, слід зазначити, що у пелетів мінімальна кількість викидів шкідливих речовин.

 • Безпека

Пелети виробляються з екологічно чистої деревини і не виділяють шкідливий запах, на відміну від вугілля, мазуту та іншого палива.

 • ККД

ККД згоряння деревних гранул значно вище, ніж у дров, кам’яного вугілля, торфу, сухої тирси і дизельного палива.

 • Автоматизація

На відміну від дров та вугілля, подачу пеллет в котел можна автоматизувати, що істотно полегшує роботу з котлом.

Порівняльна таблиця деревних пелет з іншими видами палива

Вид палива % Сірки % Золи Вуглекислий газ, кг/ГДж
Дизельне паливо 0.2 1 78
Мазут 1.2 1.5 78
Природній газ 0 0 57
Кам’яне вугілля 1-3 10-35 60
Пелети 0.1 0.5-1.0 0
Гранули з соломи 0.2 4 0
Гранули торф’яні 0 4-20 70
Ошурки дерев’яні 0 1 0

Основні характеристики наших палет:

Зольність: 0.58%
Вологість: до 10%
Калорійність: 4500-4600 ккал/кг
Щільність 620-650 кг/м3
Розмір: 6х20мм та 8х20мм
Висновок:

Пелети – це сучасне, натуральне, екологічно чисте і економічне паливо для твердопаливних котлів. І тому, пелети ідеально підходять для опалення приватних будинків і промислових об’єктів. Висока якість пелетів, забезпечує тривалий термін служби котлів і високий ККД обігріву, зменшуючи при цьому витрати.

Ви можете замовити пелети в Біг-бегах (1 тонна), а також фасовані в мішках по 40 кг. Здійснюємо доставку по Рівному та Рівненській області.
Ваша IP адреса: 35.170.82.159
Google+
Copyright © 2022 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart