Лицювальна цегла АПБ

Керамічна лицювальна цегла дуже популярна на ринку будівництва. Керамічна лицювальна цегла ефективна через наявність в корпусі цегли прорізів, по яких її легко відрізнити від звичайної будівельної цегли. Ці прорізи-порожнечі мають чітке функціональне призначення.
Велика частина нашої країни схильна до перепадів річної температури - від лютих морозів до палючої спеки. Щоб людям було комфортно в своєму будинку, будівельникам доводиться потовщувати стіни - досягаючи таким чином кращої теплоізоляції житла. Але чим товстіше стіна, тим більше цегли необхідно для її кладки і відповідно вартість будівлі прямо пропорційна товщині стін. Крім цього, товсті стіни роблять значний тиск на фундамент. Як же вирішити цю проблему, запитаєте ви? Відповідь - керамічна пустотіла цегла чудово замінить рядовий при кладці стін і перегородок.
Така цегла легше і краще керамічного будівельного в плані теплопровідності. Таким чином, стіни з цегли дірчастої виходять тонші і легші, зберігаючи при цьому свої звуко-і теплопоглинаючі властивості. Крім цього, стіни з даного матеріалу не втрачають в міцності в порівнянні зі стінами з повнотілої цегли. Застосування пустотілої цегли в будівництві зручно і економічно: по-перше, ціна цегли пустотілої менше за рахунок економії на сировині і паливі, по-друге, для побудови потрібно менше матеріалу.
Отвори порожнистої цегли можуть бути круглими, квадратними і овальними або прямокутними. Круглі і овальні прорізи знижують ймовірність утворення тріщин при виготовленні цегли. Крім того, замкнуті об'єми сухого повітря підвищують теплоізолюючі властивості матеріалу. При цьому кладочний розчин повинен бути достатньо густим, щоб не заповнювати щілини.
Якщо говорити про міцність порожнистої цегли, то її більше, ніж достатньо, для стін і перегородок. Для кладки фундаменту і несучих конструкцій застосовувати таку цегла не рекомендується. А в іншому - це недорогий, екологічний чистий, універсальний будівельний матеріал з прекрасними експлуатаційними властивостями.

Кольорова гама цегли


Технічні характеристики

Сертифікат відповідностіВаша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart