Водостічна cистема PROFIL

Відвід дощової води з поверхні даху є однією з найважливіших задач. При правильно організованому водовідводі вода, стікаюча з покрівлі, по жолобах відводиться до зовнішніх ринв і далі в каналізацію, зберігаючи при цьому фасад, цоколь і фундамент будинку від руйнування.
Водостічні системи (водостоки) PROFIL впевнено зарекомендували себе на українському ринку за співвідношенням ціна/якість. Розрізняють два типи водостічних систем - PROFIL 90 та PROFIL 130.

Система PROFIL 90 ефективно відводить дощову воду з даху поверхнею 70 м2.
Система PROFIL 130 ефективно відводить дощову воду з даху поверхнею 110 м2.
У випадку більшої площі поверхні даху, необхідно збільшити кількість ринв або замінити їхнє розміщення (див. малюнки справа). Зазначена величина ефективності є результатом спеціальних розрахунків, у яких була прийнята інтенсивність атмосферних опадів на рівні 75 мм у годину.

У практиці в Україні до даного моменту не були відзначені дощі або зливи, під час яких випало б більше, ніж 40 мм на протязі однієї години.

Гама кольорів: білий, графіт (тільки в PROFIL - 130), коричневий.

Інструкція з встановлення та монтажуСхематичне зображення елементів системи PROFIL зображено на малюнку нижче:Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart