Лицювальна цегла СБК

Лицювальна цегла СБК - це великий вибір кольорів та фасонних виробів (чотири кольори та більше тридцяти видів фасонних виробів). Лицювальна цегла виготовляється з екологічно чистої глини, повністю відповідає міжнародним стандартам якості і не поступається кращим зарубіжним аналогам.

У власних лабораторіях, розміщених на підприємстві, вся продукція СБК проходить контроль якості більш ніж по 70-ти параметрам. Сировина, процеси виробництва і кінцева продукція проходять обов'язкову експертизу на екологічну чистоту і якість.

Своїми досягненнями компанія змінила відношення до цегли і запропонувала ринку високоякісну керамічну лицювальну цеглу та фасонні вироби для будь-яких фасадних рішень.

Елітні багатоповерхівки і цілі котеджні містечка, торгові та бізнес-центри, готелі і ресторани, облицьовані керамічною лицювальною цеглою СБК, можна віднайти по всіх куточках України.

Керамічна лицювальна цегла СБК виготовляється з екологічно чистих глин. Колір цегли залежить від  вмісту мінералів в глинах, що застосовуються при виготовлені цегли та температури її випалу. Випалена при температурі близько 1000оС керамічна лицювальна цегла отримує високі характеристики міцності та стійкий колір, що залишається незмінним на протязі довгих десятиліть.

Завдяки пустотності та своїм властивостям лицювальна цегла СБК має низьку теплопровідність, високі звукопоглинаючі властивості та відносно невелику вагу, котра дозволяє знизити вартість, пов'язану з транспортуванням, а також зменшити навантаження на фундамент при збереженні його міцності.
Технічні характеристики лицювальної цегли СБК
Базові кольори лицювальної цегли СБК
Oсновний асортимент цегли СБК
Додатковий асортимент цегли СБК Правила кладки лицювальної цегли "СБК"
Сертифікат відповідності
Дистриб'юторський сертифікат СБК

  • Бренд: Слобожанська Будівельна КерамікаВаша IP адреса: 3.92.91.54
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart