Силікон SomaFix акваріумний чорний, прозорий 310 мл

Еластичний, однокомпонентний силікон. Застосовується при виготовленні акваріумів в якості матеріалу, що забезпечує непроникність, стійкий до впливу води, вологи і зносу.

Читати статтю: Виготовлення акваріуму в домашніх умовах.

Без розчинника. Забезпечує ефективне склеювання скла, скляних поверхонь, кахлю, різних видів алюмінієвих матеріалів. Після повного висихання не поширює отруйні речовини. Стійкий до температури -40ºС до +180ºС, а також до впливу ультрафіолетових променів. Легко застосовується при склеюванні зовнішніх поверхонь.
Застосовується у виробництві акваріумів для морської і річкової води, акваріумів для різних видів рослин в якості ізоляційного матеріалу, а також для склеювання скляних сувенірів і очищених металів.

Інструкція з застосування:
Поверхня нанесення повинна бути чистою і сухою, без пилу і плям. Зрізати кінчик насадки навскоси під кутом 45º, відповідно до необхідної ширини шва. За допомогою будівельного пістолета рівномірно нанести силікон на шов. Нанесений силікон можна розгладити за допомогою гумового шпателя, попередньо змоченого у воді. В процесі отвердіння силікону не допускається впливу на нього води.  Рекомендована температура навколишнього середовища при застосуванні від 0ºC до +40ºC.

Заходи безпеки:
УВАГА! Запобігати контакту зі шкірою та очима! Вдихання випарів силікону на протязі тривалого часу може завдати шкоди дихальній системі. Тримати подалі від дітей!


  • Артикул: ПГ0023

Ваша IP адреса: 44.211.26.178
Google+
Copyright © 2024 ТзОВ Фірма ЛАВІСС. Powered by Zen Cart